Až pro 4 osoby

Best Place Apartments 24

Apartmán se nachází ve 2. patře bez výtahu a díky modernímu vybavení zde naleznete vše pro pohodlně strávený čas. Plně vybavenou kuchyň s posezením a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou. V ložnici je manželská postel, apartmán tedy disponuje kapacitou až čtyř osob, k dispozici se nabízí také malý balkónek do vnitrobloku. V koupelně najdete sprchový kout s toaletními potřebami zdarma. Stejnou samozřejmostí je také bezplatné Wi-Fi.

Best Place Apartment 24

Tento moderně zařízený a plně vybavený apartmán se nachází ve 3. patře bez výtahu. Navzdory lokalitě apartmánu - přímo v centru, k Vám ale ruchy velkoměsta nedolehnou. Součástí je také malý balkónek do klidného vnitrobloku. V apartmánu najdete ložnici s manželskou postelí, v kuchyni je umístěna rozkládací dvoulůžková pohovka a apartmán tak disponuje kapacitou až 4 osob. Kuchyň je plně vybavená, naleznete zde mikrovlnnou troubu, varnou desku, sadu nádobí, rychlovarnou konvici, ledničku, toustovač, jednoduše veškerý sortiment pro komfortní přípravu pokrmů. Vybavení apartmánu doplňují pračka, sušák a žehlicí potřeby. V koupelně a na samostatně oddělené toaletě jsou zdarma připraveny toaletní potřeby, stejnou samozřejmostí je pak i bezplatné Wi-Fi v apartmánu.

Best Place Apartments 27

Tento moderně zařízený a plně vybavený apartmán se nachází ve 4. patře bez výtahu. Navzdory lokalitě apartmánu - přímo v centru, k Vám ale ruchy velkoměsta nedolehnou. Součástí je také balkón do klidného vnitrobloku. V apartmánu najdete ložnici s manželskou postelí, v druhé prostorné místnosti je umístěna rozkládací dvoulůžková pohovka a apartmán tak disponuje kapacitou až 4 osob. Kuchyň je plně vybavená, naleznete zde mikrovlnnou troubu, varnou desku, sadu nádobí, rychlovarnou konvici, ledničku, toustovač, jednoduše veškerý sortiment pro komfortní přípravu pokrmů. V koupelně jsou zdarma připraveny toaletní potřeby, stejnou samozřejmostí je pak i bezplatné Wi-Fi v apartmánu.

Chcete mít Prahu jako na dlani?