Apartmán pro 5 osob

Sem vložte podnadpis

Best Place Apartment 5a

V tomto zcela novém apartmánu najdete moderní vybavení, ložnici s manželskou postelí a jednolůžkem, v druhé místnosti kuchyň s posezením a dvoulůžko. Apartmán tak nabízí pohodlné ubytování až pro 5 osob. V kuchyni nechybí varná deska, nádobí, trouba, lednička, moderní design a vybavení Vám navíc zaručí radost z přípravy jídla. V koupelně se sprchou najdete fén i toaletní potřeby zdarma, se stejnou samozřejmostí je v apartmánu také bezplatné Wi-Fi připojení. Tento apartmán má společnou předsíňku se sousedním apartmánem Best Place Apartments 5b, soukromí hostů tím ale není nijak narušeno. Do 2. patra, kde se apartmán nachází, se dostanete pohodlně výtahem.

Best Place Apartment 21

Apartmán se nachází ve 2. patře bez výtahu a díky modernímu vybavení zde naleznete vše pro pohodlně strávený čas. Plně vybavenou kuchyň s posezením a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou. V ložnici je manželská postel, apartmán tedy disponuje kapacitou až šesti osob. V koupelně najdete sprchový kout s toaletními potřebami zdarma. Stejnou samozřejmostí je také bezplatné Wi-Fi. K apartmánu také náleží malý balkónek do klidného vnitrobloku.

Best Place Apartments 22

Apartmán se nachází v 1. patře bez výtahu a díky modernímu vybavení zde najdete vše pro pohodlně strávený čas, plně vybavenou kuchyň s posezením a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou. V ložnici je manželská palanda a rozkládací pohovka, apartmán tedy disponuje kapacitou až 6 osob. V koupelně najdete sprchový kout s toaletními potřebami zdarma. Stejnou samozřejmostí je také bezplatné Wi-Fi. K apartmánu také náleží malý balkónek do klidného vnitrobloku.


Klikněte a můžete začít psát. Ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem.

Klikněte a můžete začít psát. Vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit.

Klikněte a můžete začít psát. Ex ea commodi consequatur quis autem vel eum iure.