Přehled apartmánů

Apartmán 1

Podkrovní pětilůžkový apartmán

V tomto podkrovním apartmánu najdete jednu dvoulůžkovou postel a tři jednolůžka, kuchyňský koutek s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a posezení. Apartmán nedisponuje vlastní kuchyní s možností plnohodnotného vaření, dopřeje Vám ale základní podmínky k tomu zahnat hlad, kdykoliv Vás přepadne. Koupelna s toaletou a sprchou nabízí toaletní potřeby zdarma. Stejně tak je samozřejmostí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu.Apartmán 2

Podkrovní třílůžkové studio

V tomto malém podkrovním studiu najdete jednu manželskou postel a jednolůžko, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a posezením. Apartmán nedisponuje vlastní kuchyní s možností plnohodnotného vaření, dopřeje Vám ale základní podmínky k tomu zahnat hlad, kdykoliv Vás přepadne. Koupelna s toaletou a sprchou nabízí toaletní potřeby zdarma. Stejně tak je samozřejmostí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu.  


Apartmán 3

Standardní podkrovní studio pro 4 osoby

V tomto malém studiu v třetím patře najdete jednu manželskou postel a jednu rozkládací pohovku, TV, kuchyňský kout přímo v pokoji, s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a posezením. Apartmán nedisponuje vlastní kuchyní s možností plnohodnotného vaření, dopřeje Vám ale základní podmínky k tomu zahnat hlad, kdykoliv Vás přepadne. Koupelna s toaletou a sprchou nabízí toaletní potřeby zdarma. Stejně tak je samozřejmostí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu.  


Apartmán 4

Apartmán se 2 ložnicemi pro 5 osob

V tomto apartmánu v druhém patře najdete dvě oddělené ložnice, v jedné manželskou postel a v druhé místnosti jednolůžko s manželskou postelí. Dále apartmán nabízí kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a posezením. Apartmán nedisponuje vlastní kuchyní s možností plnohodnotného vaření, dopřeje Vám ale základní podmínky k tomu zahnat hlad, kdykoliv Vás přepadne. Koupelna s toaletou a sprchou nabízí toaletní potřeby zdarma. Stejně tak je samozřejmostí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu.  Apartmán 5

Studio typu Deluxe pro 3 osoby

V tomto studiu v druhém patře najdete jednu manželskou postel a jednu rozkládací pohovku, kuchyňský koutek s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a posezením. Apartmán nedisponuje vlastní kuchyní s možností plnohodnotného vaření, dopřeje Vám ale základní podmínky k tomu zahnat hlad, kdykoliv Vás přepadne. Koupelna s toaletou a sprchou nabízí toaletní potřeby zdarma. Stejně tak je samozřejmostí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu. 


Apartmán 6

Rodinné studio typu Deluxe pro 3 osoby

V tomto apartmánu v druhém patře najdete jednu manželskou postel a rozkládací pohovku, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a posezením. Apartmán nedisponuje vlastní kuchyní s možností plnohodnotného vaření, dopřeje Vám ale základní podmínky k tomu, abyste bez problému kdykoli mohli zahnat hlad. Koupelna s toaletou a sprchou nabízí toaletní potřeby zdarma. Stejně tak je samozřejmostí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu.  


Apartmán 7

Apartmán se 2 ložnicemi pro 5 osob

V tomto apartmánu v prvním patře najdete dvě oddělené ložnice, v jedné manželskou postel a v druhé místnosti jednolůžko s manželskou postelí. Dále apartmán nabízí kuchyňský koutek s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a posezením. Apartmán nedisponuje vlastní kuchyní s možností plnohodnotného vaření, dopřeje Vám ale základní podmínky k tomu zahnat hlad, kdykoliv Vás přepadne. Koupelna s toaletou a sprchou nabízí toaletní potřeby zdarma. Stejně tak je samozřejmostí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu.  


Apartmán 8

Třílůžkové studio Deluxe

V tomto studiu v prvním patře najdete jednu manželskou postel a jednu rozkládací pohovku, kuchyňský kout přímo v pokoji, vybavený mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a posezením. Apartmán nedisponuje vlastní kuchyní s možností plnohodnotného vaření, dopřeje Vám ale základní podmínky k tomu zahnat hlad, kdykoliv Vás přepadne. Koupelna s toaletou a sprchou nabízí toaletní potřeby zdarma. Stejně tak je samozřejmostí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu. 


Apartmán 9

Čtyřlůžkové studio 

V tomto malém studiu v prvním patře najdete jednu manželskou postel a jednu rozkládací pohovku, kuchyňský koutek vybavený mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a posezením. Apartmán nedisponuje vlastní kuchyní s možností plnohodnotného vaření, dopřeje Vám ale základní podmínky k tomu zahnat hlad, kdykoliv Vás přepadne. Koupelna s toaletou nabízí toaletní potřeby zdarma. Stejně tak je samozřejmostí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu.